Oda Tiplerimiz

Royal Aparts öğrenci yurdunda siz değerli hanımefendilere  3 tip süit oda alternatifi sunulmaktadır. Odalarımız genel itibariyle benzer standart donanıma sahip olsalar da konumlarındaki ve bölümlendirme şekillerindeki farklılıktan dolayı bir birinden ayrılmaktadır.

Her bir suit odamız 2 bölümden ve dahili WC-banyodan oluşmaktadır. Odalarımız gayet ferah olup ortalama 40m2 üzeri bir genişliğe sahiptir. Dolayısıyla her bir misafirimize ortalama 12 m2 kişisel alan düşmektedir.

1. Tip Süit Oda

2. Tip Oda

3. Tip Oda

Binamızın konumunun sağladığı bir avantaj olarak bütün odalarımız caddeye bakmaktadır. Ayrıca odalarımızın yeterli ışık almasını sağlamak için pencereler yerden tavana kadar olacak şekilde konumlandırılmıştır. Odalarımızın tamamının zemini şık halılarla kaplı olup oda içi aydınlatmalar siz değerli hanımlarımızın rahatlamasını sağlayacak şekilde sarı spot ışık olarak belirlenmiştir.

Ayrıca binamızda ısı ve ses yalıtım sistemi de mevcut olup böylece siz değerli hanımların ihtiyacı olan sessiz ve sakin bir ortam hedeflenmiştir. Kısacası odalarımızın tamamı otel konforunda olup siz değerli hanımefendilerin huzur içerisinde yaşayabileceği ve rahat bir öğrencilik hayatı geçirebileceği bir ortam sunmaktadır.